Září 2012

Nejsou nápady, nejsou návrhy..

26. září 2012 v 18:58 | Lucy |  HUDBA
Zdravím) Tohle je pouze jeden z mých NIC článků. Poslední dobou se na tento blog jaksi zapomíná, chtělo by to ale něčím oživit. Něčím, co by vás bavilo. Pokud má někdo nějaký nápad, pište do komentářů, budu leda ráda:)

Jinak strašně mě zaujal tento obrázek. Ta holka je můj vzor a tohle je moje budoucí postava ^^


tohle jsem já, heh ..:D


+ Písnička, na které ujíždí celá planeta. Písnička, která je v Guinessově knize rekordů.
GANGNAM STAAAJL!:DS(he) is br(ok)en ..

22. září 2012 v 12:52 | Lucy |  PÍŠU PRO VÁS
'' MOTIVACE je to, co tě nastartuje.
NÁVYK je to, díky čemu pokračuješ dál. ''

Úžasný citát! Jak si užíváte víkendu? Já jsem se učila matiku, páč vždycky, když si to přečtu pár dní předem, líp si učivo zapamatuju. Takže takhle budu postupovat ve všech předmětech:D Budu dál pokračovat v uklízení a pomáhat jak s rekonstrukcí domu, tak pozemku (to znamená, že budu jenom natírat dřevo, natírat a natírat:D:X)


zdroj: http://ominous-place.blog.cz/

Jinak tohle je můj výraz vždy, když se do učebnice matematiky podívám -.- (Super animace:D:D) Strašně rychle to ubíhá všechno. Už to bude MĚSÍC, co chodíme do školy!

Jestli ti někdo kope jámu..
buď kreativní a udělej z toho bazén!:D

Asi sem přidám zase fotky..Ale nevím jaké , páč jsem ještě fotit nebyla a pořád sem přidávat sebe nechci. Něco vymyslím, tak se nechte překvapit, bye))

▒▒Rain rain rain ^^

19. září 2012 v 15:48 | Lucy |  FOTKY - JÁ

Po pár dnech zase zdravím. Rekonstruuju si pokojíček ( ^^ ) a zjistila jsem, že mě to hodně baví:D Rodiče jsem přemluvila, že si na zeď nakreslím tento strom:


Už to mám rozvrhlé tužkou, vypadá to úžasně ! Čeká mě ještě nákup barvy a rámečků. Zamilovala jsem se do toho stromu, je to tak nádherné♥ Až to bude hotové, určitě dám fotku!:) Jinak, na zdi budu mít tři své portréty, které jsem si předevčírem vyfotila. Teď to zní jak kdybych byla nějaký narcis (ale ne;DD). Nebudu sem dávat všechny fotky, ale jenom jednu na ukázku (tu nejzajímavější). Tak snad se vám líbí)).

NEVZDÁVEJ TO . .

16. září 2012 v 17:59 | Lucy |  FOTKY - JINÉ


Animaci jsem dělala já, NEKOPÍROVAT. Omlouvám se, že jsem týden nic nenapsala, ale nějak se mi nechtělo, nemohla jsem se ani dokopat k něčemu :D Říkám si, že začnu tak nějak od znova a že začnu cvičit (ano to si říkám vlastně každý den) a že přestanu jíst bílé pečivo, ale nějak to NEJDE. Ale od zítřka už opravdu ! :)

protože


Citát jsem nevymýšlela já, ale obrázek jsem dělala (mimochodem fotka je z letošní zlínské barumky :3)

tak prosím nekopírovat. Včera jsme byli ve Štramberku, navštívit svou tetu, kterou jsem v životě neviděla. Příjemné setkání :) Dnešek trávím uklízením domu a tříděním věcí a učením. Prostě věcma, které jsem chtěla dávno udělat, ale nedokopala jsem se. Tak jsem to shrnula na dnešek a řekla jsem si, že jednou bych to stejně musela udělat. A teď mám příjemný pocit z toho, že jsem splnila to, co jsem měla udělat :) Teď nevím co budu dělat, hehe. Něcu jdu vymyslet, tak zase báj

Bejt kůůl, in jak sviň stylový a oslovovat davy milionový!

6. září 2012 v 18:41 | Lucy |  HUDBA
Do té písničky jsem se zamilovala:)! Už jenom proto že je (bohužel) hodně pravdivá. Protože nechápu lidi, ale pravdu vůbec nechápu, jak někdo můžete poslouchat ty (bez prominutí) sračky (například LMFAO), které se skládají z jedné osmkrát namixované melodie, která zabere dvě minuty a potom se tam zpívá ještě osmkrát pořád to samé. Chápu že každý má jiný názor, ale tohle je hodně smutné, nemyslíte? Když si pustím písničku například z 90tých let (a pěkných je jich hodně;)) a srovnám to, připadá mi, že čím víc jdeme dál, tím víc hudba ztrácí smysl. Smysl o čem se zpívá. Kdyžtak mě ukamenujte za názor.

Interpret: Voxel
Skladba:
Hitmaker


de se na to,

první zásadní rada zní:
sloky by měly bejt
nudný a nevýrazný
slova o ničem a
tóny daný nedbale
ok tak to splňuju dokonale

Co dál?
Každej kdo ve světě
pop music něco znamená
ví, že pecka má bejt
na refrénu postavená
a tak půjčím si zvuk od
nějaký známý kapely
tři řádky z čítanky
a to je celý

Musí to
bejt in, hafo cool,
jak sviň stylový
a oslovovat
davy milionový
vyhrávat první místa
všech světovejch charts
a celá planeta to
musí žrát !


Mám se fajn, je mi skvěle, jsem zdravý duch ve zfetovaným těle..

5. září 2012 v 13:19 | Lucy |  FOTKY - JÁ
Zdravíím!:D Jsem v super náladičce:D Ve škole je to každým dnem lepší. ůů, v pátek začíná pouť, yees♥:D Tak strašně se těším:D Jak je to u vás?

můžete se podívat na fotku, když jsem experimentovala s červenou barvou :D Samozřejmě červené po tom bylo úplně všechno:DD Od spár mezi kachličkama v koupelně po klávesnici. NEVADÍ :D Výraz neřešte;DD Ta druhá fotka je ještě z prázdnin (:'( :D) text na fotce je vám určitě známý. A třetí fotka je jenom taková z nudy, ale má něco v sobě:) Mějte se nádherně.více fotek c.č.

Titulek článků nesmí být prázdný.

3. září 2012 v 12:53 | Lucy |  FOTKY - OSOBY
Nebudu tady vypisovat jako každý jaký byl první školní den- ale zkráceně- čekala jsem, že to bude horší. Máme nejlepšího třídního na škole, takže jsme se nasmáli:DD Je to týpek:D Právě jsem se dodívala na Project X a řeknu vám, je to masakr!:D bude se mi stýskat po tom prázdninovém relaxu, kdy jediné co jsem dělala je ležela u telky nebo u bazénu.

jinak dávám vám sem fotky z předevčerejška . (Ne není to tak že mám milion fotek a Nikča tři, ale většinu fotek nemám uloženou v počítači u sebe, ale u Nikčii;D)
více fotek c.č.