Říjen 2012

Scheiße.

28. října 2012 v 18:58 | Lucy |  FOTKY - JÁ
Né, nadpisu si nevšímejte.
Jenom mi dost blbne blog a trošičku mě to vytáčí. Dneska jsem po čtyřech dnech dlouhé době byla s Nikčou. Koupila jsem si ve Zlíně novou bundu, je božíí. Zítra škola? Děláte si ze mně srandu?:X:D Tyto čtyři dny byly doost božské. Jasně, že jsem se s bundou hned musela vyfotit:D))

Cviky pro krásný štíhlý pas za 10 minut

25. října 2012 v 17:25 | LucySnad každá žena touží po plochém a pevné bříšku. Bohužel v této části těla se často usazuje tuk, podíl na tom má hlavně životospráva, stres, ale i špatně zvolené cviky. Dobrá správa je, že se s tím dá celkem jednoduše něco dělat. Nepotřebujete osobní trenéry, ani drahé přístroje z teleshoppingu, vystačíte si s obyčejným švihadlem.

Další povzbudivá zpráva je, že břišní svaly máte, jenom se skrývají pod tenčí vrstvou tuku. Abyste docílila toho, že je vyrýsujete a tuk zmenšíte, je zapotřebí nasadit intenzivnější cardio cvičení.

více c.č.

Čičiii<3

24. října 2012 v 18:58 | Lucy |  FOTKY - ZVÍŘATA

Lidii, konečně mám od pátku KOŤÁTKO! Je to kocour Miky a je úžasný!:) Hoďku si hraje a pak hoďku spí jak neviňátko (i když není a vůbec:D) a tak je to vlastně celý den pořád dokola:D) Podívejte se na fotky, je opravdu úžasnývíce c.č.

WHY..

15. října 2012 v 20:50 | Lucy |  PÍŠU PRO VÁS
Why?

Tuto otázku si pokládám poslední dobou pořád.

:))))) dnes nám nešla elektrika tak jsem strávila příjemný den s rodiči při svíčkách a písničkách. Aspoń jsem stihla uklidit a rozkreslit tento strom, zatím to vypadá parádně, však vám sem pak vyfotím konečný výsledek. Už jenom koupit rámečky a vložit do nich fotky a bude to hotové..No, aspoň trošku zlepší náladu))) Jinak fotka zmiňovaná v minulém článku, dárek pro strýca ke 40tinám. Je to vášnivý kytarista, myslím, že se to povedlo ne? Hlavně ty prašce, si myslím že byl výborný nápad:D Za pomoc děkuji samozřejmě Nikolce♥ Co na to říkáte?

(ve zkutečnosti je to souměrnější, foťák zkresluje)
Nejde to moc vidět, prašce jsou stovky a dvoustovky


Jinak tato fotka mě strašně dostala'))


jedna dodatečná fotka z letošní ItálieNA PRODLOUŽENÍ, POSÍLENÍ A ZHOUSTNUTÍ ŘAS.

13. října 2012 v 11:18 | Lucy
Zdravíím. Tak se pomalu chystám ven, i když se mi v tomto počasí fakt nechce:D No při nejlepším budu nemocná (nechce se mi do školy). :D Připadá mi zbytečné dávat sem ty obrázkové návody, když znám stránku, kde jsou všechny. Stránku najdete ZDE.:) Po venku jdu na tu čtyřicítku, udělali jsme fakt mega originální dárek, pak vám sem dám fotku. Mně se to mega líbí!:D Aby tento článek nebyl tak prázdný, dávám sem rady ohledně řas- mám takový problém, že když se odličuju, padají mi řasy a dost mě to straší, protože jsem ten typ co když mu vypadne řasa, panikaří. :D A myslím, že je nás víc.:)
Hodně pomáhá, když si 2x-3x týdne večer před spaním do řas rozetřete pár kapek oleje. Nejlepší typy:

Ricinový olej


zdroj: aromalekarna.eu

najdete ho v lékárně, zhruba 130 korun, jak kde. Má silně promašťující efekt a je dobrý i na pooperační jizvy nebo suchou, popraskanou kůži. Po pár týdnech jsou prý řasy hustší a delší. Vyzkouším.:)
Nevýhoda je, že někdo má po aplikaci ráno nateklé oči. Je to různé, většinou je to ale vpohodě.:)

VÍCE C.Č.

On je fakt boží!

12. října 2012 v 20:39 | Lucy |  FOTKY - JINÉ
Ano, On je fakt boží je fakt boží film O:)
Nejvíc se mi líbilo, že do role nedosadili dokonalou modelku, ale obyčejnou čtrnáctiletou holku.

jinak.. pár nových slibovaných fotek. snad se vám budou líbit..více v celém článku.

Blbý pocit :X

12. října 2012 v 14:14 | Lucy

Nevím proč, ale mám strašně divný pocit. Taky vám občas šrotuje hlavou, že kdybyste zničehonic zmizeli, nikdo by si toho ani nevšiml nebo hůř, všem by to bylo jedno? Dneska mi to pár lidí dalo dost najevo. to, že nepatřím do třídního kolektivu. Ale někdy je to dost vpohodě. Stejně se těším na střední. v letošní devítce jsou takoví lidi, kteří si zaslouží facku. do hlavy. židlí. To by ve škole moc živých lidí nezůstalo. dnes jsem dostala jedničku z matiky, takže mi vychází po těch trojkácn průměr 1,6. To se hodí, ne?:) ve škole jsem si nechala boty z Itálie, bože, doufám že tam v pondělí budou..božeee.. Zítřek budu mít celý nabitý, ale mám z něj smíšené pocity. HODNĚ smíšené pocity. Ráno jedu na štípské trhy (ano zní to divně, ale jedu tam jenom kvůli trdelníkům, které si nemůžu obvykle nikde koupit a nenopsatelně je milujuu♥) , brzo po obědě jdu na chvilku ven a ve tři už na čtyřicítku strýca. Bude tam prý hodně lidí, tak doufám že i nějací vrstevníci, jinak se tam unudím k smrti.Čekejte nové fotky:)

Pár úžasných soundtracků k filmu LOL

11. října 2012 v 20:29 | Lucy |  HUDBA
Dneska jsem se na film LOL dodívala, je ÚŽASNÝ, stejně jako písničky z tohoto úžasného filmu. Proto vám sem dávám ty, které se mi nejvíc líbí:) (Tak půlku písniček jsem nikde nenašla!:X)

Little sister


více v c.č.

*Nadpis

10. října 2012 v 16:18 | Lucy |  FOTKY - JINÉ
Zdravím :P
Konečně jsem se dokopala a vložila do pc fotky, které jsou tak 2 týdny staré (až na tu palačinku, kterou jsem si vychutná-vala včera na večeři- ano, můžete jen tiše závidět:P♥ Tuny kakaa a šlehačky + nutela nebo marmeláda, joo to by šlo.) Miluju náš výhled z okna, protože nám poskytuje vidět tak krásné západy slunce! A nejkrásnější jë, když vám to ozáří do oranžova/červena celou kuchyň. Aach♥:) Kochejte se lidiiMimochodem, fotky slunce ! nejsou upravené !

Moje nejúžasnější večeřeee ♥

fotky západu slunce v c.č.

Sweethearts

9. října 2012 v 14:51 | Lucy |  FOTKY - OSOBY
Další z mých milionů fotek. Lidi, které bych nevyměnila ani za nic . ♥ ))


více fotek c.č.