Listopad 2012

Hey Lucy I remember your name

28. listopadu 2012 v 15:44 | Lucy |  HUDBA
Tohle jsou moje budoucí šaty, kdyby někdo nevěděl. Odpoledko zvládnutoo)) Z prověrky z matiky budu mít nejspíš jedničku!! Není možné, podruhé za rok:D milujutu učitelku. Jediná na škole, co radí při písemkách. No nebudu vám sem psávat o škole, je to zbytečné:D Zítra konečně prodáváme na jarmarkuuu♥ Je to divné, když jsem byla mladší a viděla ty 'velké devátáky a osmáky' co prodávají a těšila jsem se, jak budu taky. Čas strašně letí. No dobře, hodiny matematiky se do toho nepočítají :D


what have I become, my sweetest friend?.

26. listopadu 2012 v 16:02 | Lucy |  FOTKY - JÁ
Dnešek úplně vpohodě, sbírám jedničky (*které se mi teď na opravu známek hodí 3:D).
Na zítra jsem naučená, dá se říct že z části i na pozítří a jsem sama doma, takže volume doprava a horká čokoládaa. Náladu mám fakt dobrou, cítím se úžasněěě<3 Vkládám vám sem pár fotek. Pozadí u té třetí fotky si nevšímejte, to jsem se jenom hodně, HODNĚ nudila a vzniklo z toho tento hnus. (Miluju svou novou mikinuuu♥).Tahle krása vznikne, když dáte dlouhý čas závěrky.
více c.č.

Sopranooo..

25. listopadu 2012 v 19:35 | Lucy |  HUDBA
Zdárek. Zítra škola a mně to nějak nevadí (zatím). Jsem divná:D asi je to tím, že se strašně těším na čtvrtek, jak budeme na tom jarmarku prodávat. Nevím proč se tam těším. Mám dobrou náladu. Nevim co mám psat, tak radši jdu než napíšu něco co nechci:D)))

-Podívejte se, sebral mě ten text.


Barevné šampony a 'galaxy T-shirt'

24. listopadu 2012 v 18:07 | Lucy
Dole fotky s tmavým šamponem a světlým šamponem. Plánuju si koupit ještě světlejší šampon (platinovou blond, aby se mi to chytlo jako blond:D) a takový červeno/blonďato/ohnivý, nevim jak bych vám to popsala, prostě, až bude, dám fotku. Obojí se mi líbí a dost to ozdraví vlasy (a krásně se potom lesknou a češou), takže kdo váhá jestli si koupit barvící šampon- rozhodně ANO;) ale barvy se na některých vlasech blbě chytají (můj případ). Té první fotky kde jsem nenamalovaná, se prosím, nelekněte. Je to foceno jen pro viditelnou změnu.tohle je jenom takový tip, vypadá to zajímavě, zatím jsem nezkoušela. Má někdo nějaké zkušenosti? A kdyby to někdo chtěl přeložit, máte smůlu, hoďte si to do gůglu, mně se momentálně nic nechce:D)
(pro zvětšení si to otevřete na nové záložce)
morning/evening

23. listopadu 2012 v 20:09 | Lucy |  FOTKY - PŘÍRODA
Náš každodenní ranní a noční výhled od našeho domu. To je jeden důvod, proč tu tak ráda bydlím. (ta první fotka není upravená moc, takové mraky opravdu byly!)
Takovéto fotky ještě zopakuju, ten noční výhled na Lukov se mi strašně líbí.

sweet fourteen

23. listopadu 2012 v 15:05 | Lucy |  PÍŠU PRO VÁS
Tak od včerejška mám konečně čtrnáct. Jak jsem si užila narozky? Fakt parádně, mělo to dokonce i tu narozeninovou listopadovou atmosféru, jak to vždycky já na narozeniny mívám (a to jsem si myslela, že čím budu starší, tím to budu míň prožívat). Od Nikolky jsem dostala ten nejúžasnější dárek. Cédéčko. Ale to nejúžasnější na světě. Bylo rozdělené na dvě části- na jedné části jsou fotky a popisky z mého dětství, na druhé jsou moje fotky a naše společné. A do toho jsou vloženy naše oblíbené písničky. Měla jsem co dělat, abych se nerozbrečela. To je tak úžasné♥
Tumblr_mcjtgjn34w1rpkj6ho1_400_large
Dost lidí si na mě vzpomělo. Jsem šťastná. Dneska si konečně dám ten blond šampon na vlasy, takže ze mě na pár dní bude blondýna a pokud to bude vypadat dobře, uvidíme jestli to nezopakuju:33 Ve škole jsme nahrávali vánoční CD a já jsem se tam s kámoškama začala smát, protože v písničce TICHÁ NOC jsme místo JEŽÍŠKU NA LÍČKU zpívaly JEŽÍŠKU NA KŘÍŽKU :'DD No, tento čtvrtek budeme u nás na škole na vánočním jarmarku prodávat s kamarádkou, takže se dost těším. Období listopad/prosinec mám ráda, protože v tom čase je každoročně tolik akcí, na které se těším.. a to nepočítám lednové taneční (nebo kdy ho budeme mít:D)

BFF

21. listopadu 2012 v 21:19 | Lucy |  FOTKY - JINÉ
taková bffková.
taková ta z nudy.
taková ta proužkovaná
taková ta na večer, abyste měli noční můry.

Nikča ta blondýna (chytrá8-))brou noc

Raego, jsi Number 1

21. listopadu 2012 v 20:39 | Lucy |  HUDBA

tyto písničky můžu poslouchat dvacetkrát za den. stejně se neomrzí♥ Dneska byl náročný den a já jsem zvládna všechno úplně vpohodě (*i ten velmi obávaný referát!:D) náladu mám super, nevím proč. Zítra se z něvysvětlitelného důvodu těším do školy. jako by mě něco čekalo. Poslední dobou mám takový pocit, jako že se má něco stát. Takový zvláštní pocit. Zítra mám konečně oficiálně 14 let)) Těším se, až si budu vybírat dárky k narozkám. Těším se, až půjdu o víkendu na blond (jak už jsem psala). Pak dám fotku samozřejmě, před a po.


a tady je úplně nejvíc boží klip. Tohle by se mělo zařídit pro pár nejmenovaných slečinek.


Princezno pochop to, nežiješ v pohádce
Máma ti lhala když řekla, že všechno je o kráse.


Kdyby lidská blbost poháněla auta..lidi by brzdili i do kopce..

19. listopadu 2012 v 18:08 | Lucy |  HUDBA
Dějepis a matematika. Dva jediné předměty, které mi kazí vysvědčení a dva jediné předměty, které nemám šanci pochopit a zapamatovat si je. Dějepis si můžu číst pořád dokola a stejně nic. O škole jinak nemluvit. vohoo za 3 dny mám konečně čtrnáct. Tento víkend půjdu na blond a mám z toho dobrý pocit0:) Nevim co vám mám ještě napsat. Teda mám toho chuť napsat moc, ale nic co by vás nějak zajímalo.

A je normální, že mi tato písnička vždycky zlepší náladu?:DD Ve všech verzích?:D18. listopadu 2012 v 12:37 | Lucy |  FOTKY - JÁ
And I love you more than I did before
And if today I don't see your face
Nothing's changed, no one can take your place
It gets harder everyday
Say you love me more than you did before
And I'm sorry it's this way
But I'm coming home, I'll be coming home
And if you ask me I will stay, I will stay

Jaktože má tak dobré texty?
Dole je pár fotek které jsme s Nikčou zase nafotily:D) Snad se líbí.))


(jo, já vím..:/)
více fotek c.č.