Prosinec 2012

so goodbye 2o12

30. prosince 2012 v 22:17 | Lucy |  PÍŠU PRO VÁS
G O O D B Y E 2 0 1 2


Občas si čtu staré konverzace. Přemýšlím a říkám si, kolik se toho za pár chvilek dokáže změnit. Víte, nejsem ten typ člověka, který ví co má psát a píše poutavě, takže se ani nebudu divit, že to většina ani nedočte do konce. Jen se chci ohlédnout, vzdychnout, usmát se a říct si : byl to krásný rok. Nemůže to říct každý, ale já mám to štěstí, že patřím mezi ty šťastlivce. Jsem v teplu domova, mám milující rodinu, nejlepší kamarádku a tři dobré přátele (to stačí) a jsme (dá se to tak říct) všichni zdraví. Mím největším přáním je, abysme se s mými nejbližšími zase za rok všichni sešli a vzpomínali na rok 2013 s úsměvem na tváři.

Tumblr_mfu0apgkdb1qf273qo1_500_large

Je fakt, že na pár týdnů bych si nejradši už nikdy nevzpomněla, ale to je život. Důležité je, aby převažovalo to krásnější. V příštím roce se chci zase o kousek posunout a být dospělejší, chytřejší a zkušenější. Chci se vyhnout sebekritice, ikdyž někdy to prostě nejde. Poznámky typu: ''jsem tak hnusná, jsem tak trapná, proč se víc neučím'' si zakážu (dobře, můj strašný nos je výjimka, ale to nechme být:D). Dávám si předsevzetí, že od prvního ledna 13 na sobě budu makat a v létě na dovči budu po březích Sázavy (tam jedem na dovču kdyby někdo nechápal) chodit s tímto tělem (dobře, možná jsou to vysoké nároky, ale já se budu snažit !:DD) Od konce prvního pololetí začínám makat na svých známkách, abych o sobě až to půjde na školu mohla říct, že jsem na sebe pyšná a dokážu uskutečnit své sny.

Chci mít vlasy po pás, ikdyž to bude reálné tak po příštím roce, takže aspoň o 15 cm delší než teď a taky začnu pomalu šetřit na plastiku nosu - nebo spíš rypáku -, která se uskuteční 3 roky poté, jelikož se to co mi roste z obličeje nerovná, ale dost, doost hnusně zakřivuje :DD (kašlu na kecy ''ale to už nebudeš ty!'', budu spokojená saba se sebou). Chci, aby se můj třináctiletý německý ovčák ještě držel a byl tu s námi ještě dlouho.. Chci s každým vycházet v dobrém. A já věřím, že to půjde. Chci víc snít a vít žít, víc chodit ven, najít si nové přátele, před kterýma se nebudu bát myslet nahlas. Chci, aby mi bylo jedno co si o mně kdo myslí a byla šťastná.

Takže budu 'originální' a do příštího roku vám přeju co nejvíc štěstí, co nejvíc lásky a úplně nejvíc zdraví, mír, pohodu a klid v duši:) Pro šťastné - zůstaňte takoví jací jste! Pro neš'tastné - bude líp a velké obejmutí ode mě. Takže milujte se, množte se a užijte si Silvestr.
P.S.: o půlnoci bacha na ruky, nohy a jiné končetiny:D)))


Tomášku? Nechceš zopakovat silvestr 2009 a přijít mi osobně zazpívat? 0:)

Ten pocit, když zjistíš, že je mega cool psát ''ten pocit'..

30. prosince 2012 v 21:29 | Lucy |  HUDBA
Písnička do nepohody. Vím, že vás to všechny (*jako ostatně vždycky) strašně zajímá, ale fuuuck:) zítra konec roku, těším se strašně mooc. Už jenom proto, že můžu uskutečnit chystané plány a začít znovu. Zhrnu v nastávajícím článku.

you'll feel better, just not today or tomorrow

Nejsem člověk stvořený na slohovky, ale je dobré se vypsat. A že to nikdo nečte? Víte, ono je to fakt jedno, protože ten lepší pocit potom. Zatím báj moji milí :3


(B.o.B. ft. Hayley William - Airplane)

Sam? I love ur sound

28. prosince 2012 v 22:52 | Lucy |  HUDBA
On má tak úžasné písničky!! :'))) Vzhledově sice není ten typ, který by mě nějak zaujal,ale ten HLAS (milionkrát podtržené slovo HLAS). Není od něho cover, který by se mi nelíbil. Ale tuto písničku mám od něho a Christiny (ta je taky úžasná) asi nejradši.
MY LOVER, MY LIFE, MY BABY, MY WIFE.
Nejkrásnější část:):D (Sam Tsui & Christina Grimmie - Just a dream)

Christmas 2012

27. prosince 2012 v 18:16 | Lucy |  FOTKY - JINÉ
Nevim no, Vánoce jsou za námi a na mě ta atmosféra ani nestihla dolehnout. Snad příští rok:D Slibované fotky. Snad se líbí:)


Náš sváteční stůl:D
více c.č.

hmm 2

26. prosince 2012 v 23:00 | Lucy |  FOTKY - JÁ
Poslední dobou mě strašně baví odpovídat : hm. Zaprvé to nádherně odpovídá mé aktuální náladě a zadruhé to lidi strašně vytáčí (*takže mě to baví:D). Normálně si přesouvám všechny dokumenty do nové flashky a zjišťuju, kolik fotek (*povedených) mám v pc a nezveřejnila jsem je. Takže pár jich tu máte (*z těch půl tisíce). Nebo možná tady některé už mám, kontrolovat to nebudu. Takže se kdyžtak omlouvám. Brou

/fotky jsou staré a mám na nich tak 11-12 (*na některých možná 13), takže to ani neberte tak, že jsem to já:D názorná ukázka, jak se lidi mění/více c.č.

Děkuju Ježíškuu<333

25. prosince 2012 v 16:36 | Lucy |  HUDBA

'
Zase za rok. PROČ to tak rychle utíká.! Jste spokojeni s dárkama? Já maximálně:) Čekejte fotky s tématikou Vánoc. Jsou dvě věci, které mi vždycky připomenou oslavu - tato úžasná písnička a vůně slivovice♥ :DD


(Send me an angel - Scorpions)

..AND A HAPPY NEW YEAAAR !

23. prosince 2012 v 14:10 | Lucy |  PÍŠU PRO VÁS
Všem přeju krásné prožití vánočních svátků a co nejlepší vstup do roku 2013:)

Doufám, že si užíváte volna. Není nad to, když sedíte doma s horkou čokoládou, v telce pohádky, všude to je provoněné mandarinkou, vánoční ozdoby, hořící svíčky (nejlépe krb), za oknem chumelí a vy jenom čekáte na Štědrý den.♥Takže si užívejte a já mizím k telce sledovat Sám doma- tradice.

Vánoční koncert

22. prosince 2012 v 11:27 | Lucy |  HUDBA
Nikčina oslava byla nepopsatelná, nezapomenutelná. Opravdu, nedá se říct jak moc úžasné to bylo. Museli byste tam být:) V noci procházka a pak jsme všichni celou dobu hráli na kytaru a zpívali. Let it be, let it beee♥ No a ještě ve čtvrtek jsme zpívali ve štípském kostele na tom koncertu. taky nepopsatelné, nechtěla jsem odtud, no neber to místo učení, bylo mi tam fakt dobřee:) Tady máte celé video, my zpíváme na 9:46 (jsem ta co drží ten papír kdyby to někoho zajímalo:D:D) a 23:22 (nevšímejte si té holky v oranžové bundě:'DDD)

Achyooo... jinak příjemné svátky těm, kdo přežili včerejší apokalypsu
I came across a fallen tree I felt the branches of it looking at me?

16. prosince 2012 v 11:58 | Lucy |  HUDBA
Už jenom týden do prázdnin. Konečněě. Dneska jdu zase na blond. Příští týden bude celý volný, budeme pořád zkoušet na čtvrteční vystoupení v kostele před celou školou (těším se mega nejvíc moc), takže se budu furt jenom ulívat z hodin. v pátek jdu na oslavu Nikčiných patnáctin, to bude ještě víc megaaa. Jinak- kdo ještě neviděl film LOL- podívejte se, je úžasný<333
+ ještě jedna písnička z toho filmu. boží))))


13.12.2012 :))))

13. prosince 2012 v 21:28 | Lucy |  FOTKY - JINÉ
Včera byl nádherný datum:) Omlouvám se, že jsem nepsala, ale nálada nebyla.. úterý bylo mým nejhorším dnem v tomto školním roce (*zatím..). Teď už je to naštěstí ok a já jsem zase klidný člověk. Teda skoro. Ještě musím dovyřizovat dárky na Vánoce + taťkovi na narozky + babičce na narozky + kámošce pod stromeček + Nikolce na narozky.
No nemálo toho:D) Ve škole se mi celkem daří, doma pohodka, kámoši celkem pohodka. Co mám psat, je to další z nic článků které nikoho nezajímají, takže přidávám jenom fotky se Sašenkou:D)))


více c.č.