Prosinec 2013

tajemno

30. prosince 2013 v 13:57 | Lucy |  FOTKY - PŘÍRODA
po delší době fotky. celkem depresivní:D šlo o to vyfotit tu samou 'pózu' na víc způsobů. ta první fotka je jenom takový bonus:DZamyšlení.

28. prosince 2013 v 17:32 | Lucy |  PÍŠU PRO VÁS


Asi by nebylo na škodu shrnout tento rok, když už se to tak krátí. Čas neúprostě letí a nikdo nad ním nemá moc, možná je to dobře. Asi to tak má být. Pro někoho to byl bídný rok, někdo na něj bude vzpomínat s široký úsměvem na tváři. Já jsem nakloněná spíše k té druhé možnosti. Zažila jsem hodně krásných okamžiků, potkala jsem po mnoha letech lidi které mám ráda, dostala jsem nové zkušenosti, seznámila jsem se, zamilovala jsem se, byla jsem naštvaná, odešla jedna bytost, kterou jsem měla strašně ráda. stěžovala jsem si na celý život. Alě měli bychom to všechno brát tak nějak s nadhledem. Pokud nejde o život, nejde o nic. Něco na tom bude.

Roku 2OI3, děkuju za všechno, co si mi dal. Budu jen doufat, že ten následující bude přinejmenším tak dobrý (věřím že ano). Užívejte si, vždyt to může být tak krátké a my žijeme jen jednou. Buďme vděční za každý nový den, který můžeme prožít.

P.S.: Bože, to už je rok co jsem psala tento článek?!
http://lucyphotography.blog.cz/1212/so-goodbye-2o12