Březen 2014

my lovers

27. března 2014 v 17:39 | Lucy |  FOTKY - ZVÍŘATA
pár nových foteček mých miláčků (nebo spíš Mikyho), kteří mi umí zvednout náladu :D:)
vícec.č.

milion a jedna fotka (narcis)

25. března 2014 v 15:05 | Lucy |  FOTKY - JÁ
nejdřív jsem je vůbec nechtěla zveřejňovat, ale ty barvy se mi prostě líbí. jak jsem si asi před dvěma měsíci barvila hlavu načerveno (bylo to tak na 20 umytí), tak ta barva mi v určité míře zůstala a já budu muset počkat, až mi odroste (!!). je to takový nespecifický odstín-ani ne hnědá, ani ne červená..divná. některé fotky jsou starší.
(ano, oči jsou jediná věc, která se mi na mně líbí a kterou mám ráda).

více c.č.

... pro lidi, kteří nemají co číst

18. března 2014 v 15:14 | Lucy |  PÍŠU PRO VÁS


Jsem jediná, komu vadí tahle doba, kdy pro většinu mladých lidí zábava znamená DROGY, ALKOHOL A SEX? Komu se zprotivily diskotéky, protože jsou plné těch uřvaných 'drsných' holek se slovníkem horším než dlaždič? Komu vadí ty panovačné dámičky, které když kráčí naproti mně na svých lodičkách, tak nemají nic jiného na práci než mě sjet pohledem a upozornit na každou moji vadu nebo oblečení (*které neprošlo jejich cenzurou) svým kamarádkám?

Když si chcete žít svůj život naplno, musíte se vykašlat na ostatní, protože VŽDYCKY se najde někdo, pro koho nebudete dost dobrý/dobrá, ať děláte co děláte, ať se snažíte jak chcete. Každý člověk přijde na to, že pokud si bude brát k srdci každou hnusnou poznámku na svůj účet, nebo dbát na názor ostatních, zničí ho to.

Já jsem byla ten typ člověka, který si ty narážky ablabla bral hrozně osobně. Někdo mě urazil a já jsem o tom pak dlouho přemýšlela a hodně mi to snížilo sebevědomí. Ale čím jsem starší, tím míň si názory ostatních beru k srdci. Nikdy bych si nenabarvila hlavu na sytě červenou. Řekla bych si: Ježiiš, co by na to řekli ostatní? Nepotřebuju aby mě ještě víc pomlouvali.. A nedávno jsem měla sytě červené vlasy a zářila jsem na sto mílí. Některým se to líbilo, některým ne. A mně už je to fuk, hlavně že se to líbí MNĚ. A víte co? jsem šťastnější. Kdybyste se měli zařizovat tak, aby vám všichni dali pokoj a neřeklo se o vás ani jedno křivé slovo, nemohli byste dělat nic. Bohužel, vždycky se někdo najde, ať je to kdekoliv.

Tohle celé zní jak když mi je nevím kolik a jsme bůhvíjak zkušená a dělám strašně chytrou, tak to prosím berte spíš jako názor jedné patnáctileté holky, která měla potřebu se někam vypsat a zajímá ji názor ostatních. (A věří, že se najde někdo, kdo tento názor sdílí taky).

Nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, SEŠ MI FUK♫♪ :)

ÁMEN :D

wish you were here

16. března 2014 v 18:11 | Lucy |  FOTKY - JINÉ
další část fotek, enjoy it. ta první byla původně jenom taková fotka jakože letadlo a nudná modrá, a venku bylo dneska pod psa, tak jsem to trošku 'vylepšila'. omluvte mě, já jsem něco graficky kromě drobných úprav fotek nedělala strašně dlouho :Dvíce c.č.

memories stay, people don´t

15. března 2014 v 15:29 | Lucy |  FOTKY - OSOBY
tak konečně ty slibované fotky. myslím že jsou fajn, některé víc, některé míň. na to si udělejte názor sami. už se mi blíží přijímačky, jsem totál ve stresu. hrozně se chci dostat, takže jestli to nevyjde, goodbye :D venku je poslední dobou hrozně krásně a já jsem se dokopala každý den bruslit, jenomže zákon schválnosti to zase zařídil tak, že musím jít vyřezávat něco z nohy (bolelo jak nechcete) a na měsíc můžu na brusle a jakoukoliv jinou činnost zapomenout. takže buďto fotím, nebo ležím ve SCIÍCH a připomínám si jak málo mám šancí, anebo přemýšlím a vzpomínám, depkařím u písniček. :D zase píšu o něčem, co vás všechny určitě MOC zajímá haha, tak ty fotky:


více c.č.

Prázdno (článek o ničem)

3. března 2014 v 11:07 | Lucy |  PÍŠU PRO VÁSFotky zatím nové nejsou, ale už to nebude dlouho trvat. Jde o to, že jsem měla pokažený komp, takže jsem nemohla vkládat ani nové fotky a fotit jsem taky nemohla, protože objektiv taky nespolupracoval (ano, všechno se u nás kazí:D). Ale teď už je nový objektiv doma a komp je taky celkem v cajku, takže co nejdřív by měly nové fotky být. To je asi všechno co jsem chtěla.
P.S.: TADY JE MŮJ ASK, kdo se chce na cokoliv (slušného) zeptat, máte možnost :)

Užívejte si prvních březnových dnů :)