FOTKY - JINÉ

friendzzz

25. července 2014 v 17:12 | Lucy
Zdravím, doufám, že si prázdniny užíváte tak, jako já^^
Pár letních fotek z jednoho parádního dne s kamarádkou :)více c.č.

peace · please

18. května 2014 v 11:36 | Lucy
Konečně máme aspoň jeden z X úkolů, které do konce roku musíme zařídit, splněný. Nafocené tablo. Pokud se samotné zpracování povede tak jako fotky, bude to úžasné:D Chtěla jsem zveřejnit všechny fotky, ale někteří ze třídy by mě s největší pravděpodobností zastřelili. Tak zveřejnuji akorát svoji a jednu památeční společnou (obě budou jinak upravené, než jsou tady). Je to vtipné:Dwish you were here

16. března 2014 v 18:11 | Lucy
další část fotek, enjoy it. ta první byla původně jenom taková fotka jakože letadlo a nudná modrá, a venku bylo dneska pod psa, tak jsem to trošku 'vylepšila'. omluvte mě, já jsem něco graficky kromě drobných úprav fotek nedělala strašně dlouho :Dvíce c.č.

listí..prý leden, haha

12. ledna 2014 v 19:32 | Lucy

Proč vždy člověk zjistí co vlastně měl až když všechno ztratí, co je to za úděl?
titulek článku MŮŽE být prázdný

2. ledna 2014 v 20:57 | Lucy
Vzkaz pro tebe Bože, jestli opravdu existuješ, jestli řídíš můj život, jestli na mě něco zkoušíš, jestli si ze mě děláš srandu, máš opravdu ubohý smysl pro humor..

jinak fotka z nudy, ale vyzařuje z ní ta vánoční atmosféra.:)


.a keď stratíš zmysel pripravený na posledný nádych, prestane ti vadiť, že ťa čakajú len pády

2. ledna 2014 v 11:52 | Lucy
kapitola: 2OI4
stránka: 2/365

Jak jste zahájili nový rok? U mě to šlo, ale jsem si jistá že letos to bude o hodně lepší. Někdy před pár dny jsem se nudila, tak jsem prostě kreslila. Pomáhá to...:)


vzpomínka na prázdniny.

30. srpna 2013 v 10:54 | Lucy
Vlastně je mi nepříjemné všude číst 'Zpátky do školy - konec prázdnin - léto končí' a podobně. Proto se nebudu ptát, jestli se někdo z vás těší, jestli jste si užili prázdniny jak jste chtěli. Budu doufat že přinejmenším pro vás byly tak úžasné, jako pro mě:) A 'pár fotek' z naší dovolené v Jihlavě.
bylo nám faajn!^^

více c.č.

:3 taneční.

8. dubna 2013 v 15:47 | Lucy
Mám za sebou první tanečníí. Dneska jsem nebyla ve škole a zítra nejdu zase, protože mám nějaký zánět v oku a každou chvilku si musím dávat nějaké kapky:D:X Tak snad se to do pátku zlepší, já si taneční prostě ujít nenechám. Dneska dopoledne jsem se vážně nudila, tak jsem prostě fotila:Dšaty a jiné, méně podstatné věci do tanečních :D

více c.č.

šatyyy<33

25. února 2013 v 13:15 | Lucy
Mě tohle tak strašně fascinuje!!:D
Jinaak, dneska jedu do Zlína, vybrat si šaty na taneční. Snad někde budou nějaké normální :D pak (jestli seženu) určitě hodím fotku. Goodbyyyeee

nothing.

16. ledna 2013 v 21:58 | Lucy
Aloha. Jsem ostříhaná. Mám vlasy něco málo pod ramena, ale je to vpohodě, už vypadají zdravě a ne jak pochcaná sláma, které jsem se s radostí zbavila. Snad to rychle doroste:D) Pár fotek ještě předtím, než napadal sníh. Aneb když si blbečci přitáhnou do lesa zrcadlo/ko. Nevim která je nejlepší, tak sem dám všechny. Sladké sny bitches!více c.č.

 
 

Reklama